TAMİR & BAKIM

TAMİR & BAKIM
28.10.2022
267

Grand – Mer Özel Servis olarak, araçlarınıza modern teknik donanıma sahip araç gereç ve işinde profesyonel uzman kadromuzla, araçlarınızın Mekanik Servis, Elektronik Sorunlarını, Şanzıman sorunlarını kısaca mekanik ve elektronik tüm sorunlarını son teknoloji cihazlarımızla hızlıca tespit ediyoruz. Gerekli testlerden sonra ve sorunun kaynağını bulup, işlemler için size bildirip onay doğrultusunda tamir ve bakım işlemlerine başlıyoruz. Sıralı bir şekilde işlem sonunda son kontrollerden geçtikten sonra aracınızı teslim ediyoruz.

Grand – Mer Özel Servis olarak amacımız size yetkili servis kalitesinde tüm servis ihtiyaçlarınızı kaliteli ve kişiselleştirilmiş bir hizmet deneyimi sunmaktır.

Hizmetlerimiz
 • Sıvı Kontrolleri Takviye ve Değişim
 • Motor Tamiri
 • Şanzıman Tamiri
Hizmet Görselleri

Grand – Mer, lüks araçların; bakım, onarım, yenileme gibi özen ve disiplin gerektiren hizmetlerini profesyonelce sunar. Deneyimin getirdiği tecrübesiyle araç bakım ve onarım hizmetlerinin ciddiyetinin hayati önem taşıdığının her zaman bilincindedir. Grand – Mer, yetkili servis kalitesinde hizmet vermektedir.

Hizmet İle İlgili Merak Edilenler
GRAND – MER Özel Servis’e Nasıl Ulaşırım?

Web sitemizden randevu alarak veya 0 534 910 04 14 numaralı telefondan bize ulaşarak özel servis hakkında daha fazla bilgiye ulaşabilirsiniz.

Arabamın bakımında neler yapılacağını bilmiyorum, nasıl emin olacağım?

Kesin olan bir şey var ki aracınızın her rutin bakımında motor yağını, yağ filtresini, hava ve polen filtresini iki bakımda bir ve yakıt filtresini değiştirmeniz gerekmektedir. Uzun kilometreler sonrasın da yapılması gereken ağır bakımlar hariç tüm işlemlerin kontrol sonucu gerek olursa değişmesi gerekmektedir. Örneğin sadece kilometresi doldu diye balatalarınızı değiştirmenin aslında hiçbir anlamı yoktur. Bu nedenle GRAND – MER Özel Servis tüm bakım işlemleri için kesin yapılması gereken işlemleri sizler için yaparak gerek olacak diğer kontrolleri ve arıza tespit cihazı kontrollerini yaparak sizlerin araç bakımını eksiksiz ve olması gerektiği gibi yapılmasını sağlar.

GRAND – MER Özel Servis, olarak verdiğimiz hizmetler aracınızın mekanik servis ihtiyacında da, aradığınız kaliteli ve ekonomik hizmeti sunuyor.

Sorunuz mu Var?
Ürünle İlgili Kampanyalar
YOL YARDIM
Otomobilinizde yaşadığınız herhangi bir arıza veya kaza durumunda Grand- Mer Acil Servis, 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Aracınızı GRAND – MER Özel Servis’e getirdiğinizde, periyodik bakımından diagnostik işlemlerine kadar ihtiyaç duyulan bakımları yapılır ve ardından arıza olan durumlarda onarımları gerçekleştirilerek, aracın güvenle kullanılabilmesi sağlanır.

Ürün Sipariş Formu

  Ziyaretçi Yorumları

  Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

  Whatsapp
  GRAND-MER
  GRAND-MER
  Merhaba.
  Size nasıl yardımcı olabiliriz?